KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13857473
nr 1385 7473
Solveig Hammarstedt
(f. 1928), Sverige
Blandteknik, 2 st, Signerade, yttermått inklusive ram:
44x56 cm
Solveig Hammarstedt, svensk målare född 1928.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:28:22
20/3 14:43:30
22/3 18:05:56